niedziela 19 Sie 2018
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style

Zarząd Fundacji POMIĘDZY

Zarząd Fundacji m.in. kieruje pracami związanymi z realizacją celów statutowych Fundacji.
Członkowie Zarządu Fundacji nie otrzymują wynagrodzenia z tytułu udziału w pracach tego organu.

 

   

Katarzyna Stróżyńska, MBA
Prezes Zarządu

Ekonomistka z doświadczeniem w organizacji i zarządzaniu, pedagog, coach ACC ICF, certyfikowany trener organizacji. Magister sztuki, animatorka kultury, społecznik - pomysłodawca i organizatorka wielu wydarzeń służących integracji środowisk biznesowych, naukowych, sportowych i artystyczny (więcej).  Członkini Stowarzyszenia Business and Professional Women trenerka "URUCHOM GŁOWĘ - rozwiń skrzydła", Prezes Zarządu Itekom sp. z o.o.

   
         
 

Anna Cichocka – Majchrzak
Wiceprezes Zarządu


Pedagog i wychowawczyni młodzieży, pomysłodawczyni i doświadczona organizatorka szeregu imprez, konferencji i wydarzeń służących zarówno edukacji jak i integracji społecznej. Wicedyrektorka ds. wychowawczych  Zespołu Szkół Nr 1 w Swarzędzu. Z powodzeniem działa zarówno w środowisku lokalnym jak i międzynarodowym - współpracując z  pracodawcami i placówkami edukacyjnymi w Niemczech, Czechach, Rosji i na Ukrainie. Organizatorka międzynarodowej wymiany młodzieży. Ceniona i przez młodzież i przez rodziców .
   Więcej

   
         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tomasz Ludwichowski
Wiceprezes Zarządu

Podpułkownik rezerwy, doświadczony dowódca, wychowawca młodzieży, trener i szkoleniowiec. Przez szereg lat pracował w instytucjach podległych Ministerstwu Obrony Narodowej RP zajmując się polityką międzynarodową oraz zagadnieniami związanymi z bezpieczeństwem kraju. W latach 2002 – 2003 uczestniczył w misji stabilizacyjnej w Kosowie. Na Bałkanach spędził kilkanaście miesięcy z sukcesami realizując zadania związane z budowaniem porozumienia i pozytywnych relacji z ludnością cywilną, ze zwalczaniem terroryzmu i międzynarodowej przestępczości zorganizowanej. Odznaczony przez Prezydenta RP Brązowym Krzyżem Zasługi.

Obecnie jest ekspertem m.in. Maritime Safety & Security -
członkiem interdyscyplinarnego zespołu profesjonalistów z dziedziny bezpieczeństwa morskiego
.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   
  .....   .............................................  

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz