wtorek 19 Wrz 2017
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style

RADA FUNDACJI

Rada Fundacji jest statutowym organem nadzorującym i opiniującym działania Fundacji.
Do kompetencji Rady Fundacji należy m.in: kontrola przepływów finansowych, sprawdzanie rocznych planów działania Fundacji i
sprawozdań z działalności.
Członkowie Rady Fundacji nie otrzymują wynagrodzenia z tytułu udziału w pracach tego organu

 

           
   

Hanna Gołaś

Przewodnicząca Rady

Doktor nauk technicznych w dyscyplinie organizacja i zarządzanie, wykładowca i pracownik naukowy Politechniki Poznańskiej, Prezes Zarządu Alcomot Sp. z o.o.; wiceprezeska Stowarzyszenia Zarządzania Ryzykiem POLRISK w Warszawie. Jest autorką i współautorką szeregu publikacji z zakresu zarządzania. Dzięki współpracy zarówno z przedsiębiorstwami i instytucjami otoczenia biznesu jak i studentami i wyższą uczelnią techniczną posiada szeroką wiedzę w zakresie wymagań pracodawców odnośnie nowych kadr i możliwości ich kształcenia. 

   
   

     
 
 
 

Edyta Hajtka - Komorowska


Radca prawny, wspólnik w Kancelarii Prawnej Piszcz i Wspólnicy sp.k. Społeczniczka zaangażowana w ochronę zwierząt i ich praw. Specjalista z zakresu prawa cywilnego i procedury cywilnej oraz prawa upadłościowego. Autorka wielu publikacji na temat odpowiedzialności podmiotów gospodarczych wobec wierzycieli, ochrony danych osobowych i prawa autorskiego. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu i stowarzyszenia Polskie Centrum Mediacji. więcej...

   
           
     

Piotr Haberland

Pilot i sportowiec, instruktor samolotowy i szybowcowy, dyrektor Aeroklubu Poznańskiego trener
i wychowawca młodzieży,
założyciel klas lotniczych w szkołach średnich (XIV LO w Poznaniu
i I LO w Swarzędzu) oraz na Politechnice Poznańskiej
, lewoskrzydłowy Grupy Akrobacyjnej Żelazny.

Społecznik i wizjoner - zasłużony twórca kadry juniorów w akrobacji samolotowej i szybowcowej - zdobywców tytułów mistrzowskich w kraju i za granicą, współtwórca i opiekun Młodzieżowego Ośrodka Szkolenia Akrobacji Lotniczej MOSAL.         

   
           
     

Małgorzata Paczkowska

Ekonomistka i doświadczony praktyk organizacji i zarządzania przedsiębiorstwami: m.in. Alima – BIS sp. z o.o. i  Alima – Pack a także polsko – izraelskiej joint venture RMH Polska sp. z o.o., członkini Rady Nadzorczej w firmie Pani Teresa Medica SA Aktualnie prowadzi własną firmę konsultingową Business Consulting oraz Farm – MPartner sp. z o.o. Jest cenionym społecznikiem - przez dwie kadencje pełniła funkcję Prezydentki Polskiej Federacji Klubów Business and Professional Women, od wielu lat członkini Wielkopolskiego Klubu Kapitału.

   
    .....

 

.......................................  

 

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz